Організовано та проведено І етап всеукраїнської спецоперації за координації Департаменту боротьби з наркозлочинністю. Мета – виявлення та ліквідація незаконних посівів конопель і снотворного маку та недопущення надходження наркосировини на «чорний» ринок.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Нацполіцію.
Поліцейські провели майже 130 обшуків на території 20 регіонів держави та знищили 21 тисячу кущів рослин конопель і снотворного маку.
Для маскування незаконних посівів зловмисники висаджували коноплі та снотворний мак серед сільськогосподарських культур, плавнях та важкодоступних місцях.
За результатами слідчих дій правоохоронці виявили та знищили понад 21 тисячу нарковмісних рослин, а також вилучили майже 57 кг канабісу й обладнання.
Нагадаємо, двоє посадовців завдали збитків державі у понад 450 мільйонів гривень.
