УкраїнаПоліція вилучила наркотиків і психотропів на 15 мільйонів

Поліція вилучила наркотиків і психотропів на 15 мільйонів

Нацполіція знешкодила масштабне наркоугруповання. Спецоперацію проводили на території одинадцяти областей.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Національну поліцію.

Злочинна група заробляла на збуті заборонених речовин через інтернет-магазин, використовуючи месенджер Telegram.

Було затримано п’ятьох зловмисників та знешкоджено дві нарколабораторії.

Нагадаємо, житель Рівненщини з чужого телефону видурював у людей гроші.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc