Директору оголосили підозру у розтраті бюджету. За даними слідства, він здійснював внутрішні запозичення, випускаючи облігації місцевої позики на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень. Зазначені кошти планувалося спрямувати на фінансування видатків бюджету розвитку столиці.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Нацполіцію.
Дії посадовця спричинили територіальній громаді міста Києва збитки на загальну суму понад 581 млн гривень.
Нагадаємо, у Львові викрили злочинну групу, яка займалася контрабандою та збутом наркотиків.
