УкраїнаПоліція перевіряє інформацію про можливе отруєння води, яку принесли під "Охматдит"

Поліція перевіряє інформацію про можливе отруєння води, яку принесли під “Охматдит”

Напередодні волонтер Катерина Терехова, яка допомагала постраждалим біля “Охматдиту”, оприлюднила відео у соцмережі. На ньому вона заявила, що невідомі принесли до лікарні отруєну воду в пляшці.

За її словами, усі хто контактував з цією водою отримав хімічне отруєння.

Про це інформує РБК-Україна.

Сьогодні вранці у столичній поліції повідомили, що за вказаним фактом проводиться перевірка. Водночас додають, що до медиків звернень від громадян та поліцейських щодо можливого отруєння водою не надходило.

Нагадаємо, росіяни завдали удару по дитячій лікарні «Охматдит» у Києві (ФОТО/ВІДЕО).

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc