УкраїнаЯк захисники Вугледара палять техніку ворога

Як захисники Вугледара палять техніку ворога

Бійці 72 механізованої бригади імені Чорних Запорожців, які нещодавно вийшли з Вугледара, показали кілька уражень ворожої техніки на новій лінії оборони.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на телеграм-канал бригади.

«Рубіж оборони змінився. Робота — ні!», — прокоментували відео в бригаді.

Нагадаємо, вчора в ОСУВ “Хортиця” повідомили про дозвіл захисникам вийти з Вугледара, який опинився під загрозою повного оточення. Президент України Володимир Зеленський вперше висловився про вихід ЗСУ з Вугледару.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc