УкраїнаПоказали момент ураження засобів супутникового звʼязку окупантів (ВІДЕО)

Показали момент ураження засобів супутникового звʼязку окупантів (ВІДЕО)

Підрозділ Фенікс бригади Помста зробив сліпими окупантів, уразивши дронами засоби супутникового звʼязку на Вуглегірській ТЕС.

Про це інформує журналіст Андрій Цаплієнко.

Окупанти встановили їх на трубах захопленої ними електростанції. Вона знаходиться за 30 кілометрів від місця пуску дронів.

Нагадаємо, показали відео знищення окупантів на Луганщині.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc