УкраїнаПо 10 років тюрми отримали двоє російських агентів, які займалися підпалами у...

По 10 років тюрми отримали двоє російських агентів, які займалися підпалами у Києві

Один зі зловмисників отримав від російських спецслужб завдання на здійснення серії підпалів столичних будівель «Укрпошти».

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на СБУ.

Для цього він зробив схрон поблизу однієї з філій держустанови, а у визначений час закинув всередину будівлі «коктейль Молотова». Однак, вже через декілька годин після скоєного був затриманий.

Інший молодик підпалив релейну шафу на колії «Укрзалізниці», йоготакож невдовзі затримали.

З урахуванням співпраці зі слідством, суд призначив їм по 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, СБУ затримала агента рф, який намагався облаштувати «відеопастки» на автотрасах Дніпра.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc