Один зі зловмисників отримав від російських спецслужб завдання на здійснення серії підпалів столичних будівель «Укрпошти».
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на СБУ.
Для цього він зробив схрон поблизу однієї з філій держустанови, а у визначений час закинув всередину будівлі «коктейль Молотова». Однак, вже через декілька годин після скоєного був затриманий.
Інший молодик підпалив релейну шафу на колії «Укрзалізниці», йоготакож невдовзі затримали.
З урахуванням співпраці зі слідством, суд призначив їм по 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Нагадаємо, СБУ затримала агента рф, який намагався облаштувати «відеопастки» на автотрасах Дніпра.
