УкраїнаПід час наступу росіян перестали працювати термінали Starlink

Під час наступу росіян перестали працювати термінали Starlink

У бійців ЗСУ вийшли з ладу термінали Starlink під час наступу росіян у Харківській області.

Про це пише телеграм канал Україна Online.

125-та бригада ТрО, що розтягнулася приблизно на 43-кілометровій ділянці кордону Харківської області з Росією, використовувала розвідувальні дрони для щоденного спостереження за тим, як РФ нарощує сили для можливого нападу. Але того ранку, 10 травня, бригада втратила всі відеотрансляції через російські радіоелектронні перешкоди.

Командир підрозділу дронів у бригаді повідомив, що в якийсь момент вони залишилися повністю сліпі.

Нагадаємо, засуджені будуть служити в ЗСУ: деталі.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc