УкраїнаОкупанти знищили музей Лесі Українки

Окупанти знищили музей Лесі Українки

Музей Лесі Українки в тимчасово окупованій росіянами Ялті припинив своє існування. 

Про це повідомляє Українська правда.

На будинку, де був розташований музей, висить охоронна таблиця радянських часів, що нагадує про перебування тут української письменниці наприкінці ХІХ століття. Втім, усі інші згадки про Лесю Українку окупаційне керівництво прибрало.

Нагадаємо, вночі росіяни запустили по Україні БПЛА: скільки вдалось збити.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc