УкраїнаОголошено вирок іноземцю, який вбив 11 людей на Київщині та Харківщині 

Оголошено вирок іноземцю, який вбив 11 людей на Київщині та Харківщині 

Суд оголосив вирок громадянину Узбекистану за вбивство 11 людей на території України в період з 2018 року по 2024 рік. Він отримав довічне ув’язнення.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Національну поліцію та Київську міську прокуратуру.

Чоловік вбив 11 людей: вісьмох громадян України, узбека, литовця та громадянина Грузії. Його жертвами були чоловіки та жінки віком від 35 до 81 року. Перед тим як скоїти злочин, фігурант входив у довіру до своїх жертв, спілкувався, вживав разом із ними алкоголь, а згодом — душив або забивав камінням та заволодівав майном убитих.

Найдорожче, що він забрав у цих жертв, — мобільний телефон вартістю 1600 грн та 5000 грн готівкою.

Фото – Київська міська прокуратура
Фото – Київська міська прокуратура

hzcva4-4c696d377ec3bdfb5df586ed758e8446

Фото – Київська міська прокуратура

Чоловіка вдалося затримати на початку 2024-го після того, як він убив продавчиню квіткового магазину, завдавши їй 34 ударів ножем. Також він викрав золоті прикраси, гроші з каси квіткового магазину, а після цього втік.

Коли ж його затримали, під час допиту він зізнався у вбивстві та розповів про подробиці інших злочинів.

Нагадаємо, у Монако затримали сина експрезидента «Мотор Січі» Богуслаєва.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc