УкраїнаОбстріли енергетики України: Кличко попередив про можливість нового удару

Обстріли енергетики України: Кличко попередив про можливість нового удару

росіяни можуть завдати нового удару по енергооб’єктах Києва вже найближчими днями. Тому киянам варто підготуватися до можливих наслідків.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на міського голову Києва Віталія Кличка.

«Київ пережив одну з найскладніших за результатами атак. З раннього ранку до робіт із ліквідації наслідків ворожої атаки залучено всі служби», – зазначив мер.

З ранку енергетикам вдалося повернути світло для понад 423 тисяч споживачів. Відновлення електропостачання триває.

Також фахівці відновили роботу системи водопостачання. Але в окремих будинках, де немає світла, може бути відсутня холодна вода на верхніх поверхах, оскільки там не працюють насоси.

«Ситуація складна. І давайте говорити правду, а не займатися самозаспокоєнням. Тому що ворог не зупиняється. Найближчими днями прогнозують нову атаку», – наголосив Кличко.

На тлі таких прогнозів киянам рекомендують:

  • зробити запаси води;
  • підготувати аптечку, набір продуктів харчування;
  • зарядити пристрої автономного живлення;
  • підготувати теплі речі;
  • не ігнорувати сигнали тривоги.

Наразі, всі міські служби працюють цілодобово, щоб відновити стабільну роботу систем життєзабезпечення міста.

Нагадаємо, частина Рівного залишилась без світла: що сталося.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc