Служба безпеки України показала ексклюзивне відео з обміну полоненими, який відбувся сьогодні, 2 жовтня.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на СБУ.
Черговий обмін став результатом роботи Об’єднаного центру з координації пошуку та звільнення військовополонених, Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими та інших структур. Всі вони виконали доручення президента України Володимира Зеленського.
Додому з російського полону повернулися 185 військовослужбовців та 20 цивільних осіб. Серед них – воїни ЗСУ, Нацгвардії та Держприкордонної служби, які були в Маріуполі, на “Азовсталі” та ЧАЕС. Більшість з них перебували в полоні ще з 2022 року.
Нагадаємо, серед звільнених з полону є й наш земляк з Рівненщини.
