Сьогодні відбувся черговий масштабний обмін полоненими, завдяки якому додому повертаються воїни Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Це перший етап масштабного процесу повернення захисників за формулою «1000 на 1000».
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на президента України Володимира Зеленського.
Як проходив новий обмін полоненими
Серед звільнених – рядові, сержанти та офіцери. Більшість із них перебували в російській неволі ще з 2022 року. Вони мужньо захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Херсонському, Запорізькому, Сумському, Київському напрямках та ЧАЕС.
“Дякую всім, хто працює заради повернення наших людей додому, передусім нашим воїнам, які поповнюють обмінний фонд для України, та нашій команді. Дякую всім партнерам, які допомагають звільняти українців із полону. Продовжимо боротися за кожного й кожну, хто досі залишається в неволі”, – наголосив глава держави.




Україна продовжує боротися за кожного й кожну, хто досі залишається в неволі.
Нагадаємо, наприкінці квітня 193 українських воїнів повернулися додому в межах обміну.
