УкраїнаНовий очільник МЗС Німеччини вперше прибув до Києва

Новий очільник МЗС Німеччини вперше прибув до Києва

Міністр закордонних справ Німеччини Йоганн Вадефуль приїхав із візитом до Києва. Це його перший візит після призначення.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Deutsche Welle та Frankfurter Allgemeine.

Вадефуль приїхав нічним поїздом із Польщі. З міркувань безпеки візит тримали в таємниці. Незадовго після призначення, на початку травня, міністр відвідував зустріч міністрів закордонних справ ЄС у Львові, але у столицю України він прибув уперше.

У поїздці міністра супроводжує високопоставлена ​​делегація німецької збройової промисловості. У межах візиту відбудуться переговори між представниками німецького бізнесу та українськими високопосадовцями на тлі прагнень Німеччини виробляти зброю в Україні.

Німецький посадовець пообіцяв подальшу підтримку України, зокрема системами протиповітряної оборони та іншим озброєнням: «Свобода та майбутнє України є найважливішим завданням нашої зовнішньої та безпекової політики».

Нагадаємо, Йоганн Вадефуль під час свого першого візиту до Польщі підтвердив підтримку Німеччини та Європи Україні.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc