У Києві в результаті нічного комбінованого удару росіян зросла кількість постраждалих. Відомо про двох загиблих.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на міського голову Києва Віталія Кличка.
Кількість постраждалих зросла до 19. Із них пʼятеро дітей.
Госпіталізовані 4 дитини та 5 дорослих. Інші отримують допомогу амбулаторно.
На жаль, у місті відомо про двох загиблих унаслідок ворожого обстрілу.
Нагадаємо, уночі росіяни завдали масованого удару по Україні ракетами та БПЛА.
