Через масштабний ворожий обстріл в кількох районах Львова частково зникла електроенергія. У Львові також призупинено роботу міського транспорту.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на міського голови Андрія Садового.
«Частина Львова без світла. Відомо про Рясне та Левандівку. З’ясовуємо деталі», – зазначив мер.
Крім того, Садовий повідомив, що через масовану ворожу атаку громадський транспорт у Львові наразі не виїжджає на маршрути.
«Прошу мешканців залишатися в безпеці! Зараз виїзд на вулиці небезпечний!», – зазначив мер.
Також, міський голова Львова закликав мешканців, про всяк краще закрити вікна і залишатися в безпечному місці.
«Після російських обстрілів у місті триває кілька пожеж, тож важливо оберегти себе від можливих шкідливих випарів та диму. Після завершення тривоги не поспішайте виходити на вулицю. Відповідні служби вже працюють», – додав він.
Нагадаємо, вночі росіяни масовано обстріляли Львів та Львівську область практично усіма видами наявних озброєнь.
До слова, рф завдала наймасштабнішого удару по газовій інфраструктурі України від початку війни.
