Уранці 4 серпня російські війська знову обстріляли Київську область. Станом на 8:40 зафіксовано пошкодження шести приватних будинків і одного автомобіля в Бориспільському районі.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Поліцію Київщини.
Інформації про постраждалих наразі до поліції не надходило.
Як повідомив начальник Київської ОВА Микола Калашник, влучань по об’єктах критичної інфраструктури не зафіксовано.



На місці працюють слідчо-оперативна група, вибухотехніки та патрульна поліція. Правоохоронці фіксують наслідки чергової ворожої атаки.
Нагадаємо, вночі ворог атакував Одещину ударними безпілотниками.
