УкраїнаНа заході України окупанти вдарили по енергооб’єктах – Укренерго

На заході України окупанти вдарили по енергооб’єктах – Укренерго

Уночі 26 липня російські війська завдали ударів по об’єктах Укренерго у сусідній області з Рівненщиною – Житомирській. А також у Чернігівській областях. Внаслідок цього зникало світло у низки абонентів.

Про це повідомляє Укренерго у Telegram

«Знеструмлювались побутові споживачі в окремих районах Житомирщини», – йдеться в дописі.

Повідомляється, що на ранок енергопостачання більшості абонентів відновили. Ремонтні роботи тривають.

Нагадаємо, вночі росія атакувала Україну 22-ма «шахедами» та балістичною ракетою

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc