УкраїнаНа заході України через пожежу школярів відправили на «дистанційку» (ФОТО)

На заході України через пожежу школярів відправили на «дистанційку» (ФОТО)

У Житомирі сталася пожежа на полігоні твердих побутових відходів, яку рятувальники гасили протягом ночі. Через рекомендації екологів школярів відправили на «дистанційку».

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Житомирську міську раду.

Пожежу ліквідовували 31 вогнеборець та дев’ять одиниць техніки. Наразі їм вдалось локалізувати загоряння.

Фото – ДСНС
Фото – ДСНС
Фото – ДСНС

Разом з тим, екологи здійснюють моніторинг стану атмосферного повітря, що дозволить визначити рівень забруднення. Згідно з попередніми рекомендаціями були прийняті рішення щодо тимчасових змін у роботі закладів освіти:

  • школи сьогодні, 2 травня, працюватимуть у дистанційному форматі;
  • дитячі садочки працюватимуть у звичайному режимі, але прогулянки на відкритому повітрі тимчасово скасовані.

Зокрема скасовуються змагання та тренування спортивних шкіл, заплановані на відкритому повітрі.

Нагадаємо, водій таксі намагався викрасти 6-річну дівчинку.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc