Йдеться про директора департаменту Луцької міської ради, голову ОТГ, керівників комунальних підприємств, карʼєру філії Укрзалізниці, митників, посадовців Регіонального офісу водних ресурсів та директорів приватних структур.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Нацполіцію.
«Відкати», завищення вартості предмета закупівлі, постачання продукції не в повному обсязі, збиткові ремонти тощо — серед махінацій, які призвели до збитків бюджету в розмірі 16,6 млн грн.
Максимальне покарання, що може загрожувати фігурантам – до 12 років позбавлення волі.
Нагадаємо, житель Рівненщини отримував в аптеці нарковмісні ліки і продавав їх.
