УкраїнаНа станції метро людина впала під потяг

На станції метро людина впала під потяг

Сьогодні, 6 листопада у Києві на станції метро «Либідська» людина впала під потяг. Через це, певний час, станції метро синьої гілки «Палац «Україна», «Либідська», «Голосіївська» і «Деміївська» були зачинені для пасажирів. На місце події одразу ж викликали правоохоронців та медиків.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на КМДА.

Жінку доставили до лікарні. Усі деталі з’ясовують поліцейські.

Наразі рух потягів на синій гілці метро Києва відновлено.

Нагадаємо, на Рівненщині під потягом загинув чоловік

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc