УкраїнаНа Миколаївщині чоловік кинув гранату в поліцейських: є загиблий

На Миколаївщині чоловік кинув гранату в поліцейських: є загиблий

На Миколаївщині, сьогодні, вдень 28 квітня чоловік намагався втекти від поліцейських, кинувши в них гранату. Один із правоохоронців загинув, ще троє — у медзакладі.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Національної поліції Івана Виговського.

Наряд поліції прибув на виклик про сімейну сварку. Тікаючи від правоохоронців, кривдник дістав гранату та кинув її у бік поліцейських. Четверо з них постраждали.

Озброєного нападника одразу ж затримали.

Внаслідок зазнаних травм під час надання медичної допомоги помер 21-річний сержант поліції сектору реагування патрульної поліції Вознесенського районного управління поліції Максим Рижко. Ще трьох його колег ушпиталили.

«Нещодавно Максим став батьком, проте донька дізнається про його героїчний вчинок через роки… Для усіх скептиків, які вважають, що потрібно відправити усю поліцію на фронт, — поставте собі питання “А що, як таке станеться з моєю близькою людиною чи зі мною?”. До кого ви звернетесь по захист?», — наголосив очільник Нацполіції.

Він наголосив, що у людей чимало зброї на руках, і поліція не може передбачити, «де станеться біда», але точно реагуватиме першою.

Нагадаємо, у Рівному виявили предмет, схожий на гранату.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc