Заборонений «товар» виявили у рейсовому мікроавтобусі, що прямував з Європи до України через пункт пропуску «Шегині». Наркотики ховали під валізами та речами пасажирів.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Держприкордонслужбу.
Організатори – двоє молодих жителів Івано-Франківщини – намагалися таким чином перевезти 614 кг речовини орієнтовно вартістю близько 4 млн грн. Обом оголошено підозру у контрабанді та збуті наркотичних речовин.
Нагадаємо, завершено розслідування щодо експосадовця Міноборони, який намагався нажитися на будівництві житла для військових.
