УкраїнаНа Київщині уночі працювала ППО

На Київщині уночі працювала ППО

Вночі 15 жовтня під час тривоги, яка тривала майже дві години через атаку ворожих «шахедів», на Київщині працювала ППО.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Київську ОВА.

Всі цілі знищені. Влучань в об’єкти критичної та житлової інфраструктури не було. Ніхто з людей не постраждав.

Падіння уламків збитих ворожих цілей зафіксували на відкритих ділянках місцевості поза межами населених пунктів. Оперативні групи продовжують роботу з виявлення наслідків ворожої атаки.

Нагадаємо, в Миколаєві є постраждалі від удару по ресторану

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc