УкраїнаНа кордоні почали відновлювати роботу пунктів пропуску

На кордоні почали відновлювати роботу пунктів пропуску

У Державній митній службі заявили про відновлення роботи пунктів пропуску на кордоні.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ДМС.

Станом на 16.05 год. розпочалося оформлення громадян і транспортних засобів на в’їзд в Україну та на виїзд з України. Про повне відновлення пропускної спроможності пунктів пропуску повідомлять додатково.

До слова, приблизно о 13:40 у Держприкордонслужбі повідомили, що вʼїзд і виїзд людей через пункти пропуску на кордоні тимчасово зупинили через збій у роботі бази даних митниці. Причиною збою стало відключення електроживлення після ворожого обстрілу енергооб’єктів.

Згодом у ДПСУ уточнили, що на кордоні призупиняли вʼїзд і виїзд людей через автомобільні пункти пропуску. Водночас залізничні та майже всі пішохідні пункти продовжували роботу.

Нагадаємо, УЗ-3000 з безкоштовних перевезень: відома дата запуску програми (ВІДЕО).

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc