У Державній митній службі заявили про відновлення роботи пунктів пропуску на кордоні.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ДМС.
Станом на 16.05 год. розпочалося оформлення громадян і транспортних засобів на в’їзд в Україну та на виїзд з України. Про повне відновлення пропускної спроможності пунктів пропуску повідомлять додатково.
До слова, приблизно о 13:40 у Держприкордонслужбі повідомили, що вʼїзд і виїзд людей через пункти пропуску на кордоні тимчасово зупинили через збій у роботі бази даних митниці. Причиною збою стало відключення електроживлення після ворожого обстрілу енергооб’єктів.
Згодом у ДПСУ уточнили, що на кордоні призупиняли вʼїзд і виїзд людей через автомобільні пункти пропуску. Водночас залізничні та майже всі пішохідні пункти продовжували роботу.
Нагадаємо, УЗ-3000 з безкоштовних перевезень: відома дата запуску програми (ВІДЕО).
