УкраїнаНа Херсонщині російський дрон вбив жінку, яка йшла вулицею

На Херсонщині російський дрон вбив жінку, яка йшла вулицею

Сьогодні, 21 квітня росіяни атакували з дрона жителів Білозерки на Херсонщині, які йшли вулицею. Загинула літня жінка.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на начальника Херсонської ОВА Олександра Прокудіна.

Через скидання вибухівки загинула жінка старшого віку.

«Мої співчуття рідним і близьким вбитої», – написав Прокудін.

Також до лікарні доставили 47-річного чоловіка. Він дістав вибухову та закриту черепно-мозкову травми, а також уламкові поранення ніг.

Нагадаємо, втрати ворога на 21 квітня 2025.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc