УкраїнаНа Дніпропетровщині зросла кількість загиблих 

На Дніпропетровщині зросла кількість загиблих 

Після ракетного удару росіян по Дніпропетровщині відомо про 20 загиблих: 18 у Дніпрі й 2 у місті Самар.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на очільника обласної військової адміністрації Сергія Лисака.

Ще майже 300 людей постраждали від російської атаки. Через неї 25 червня оголосили днем жалоби в усій області.

Загалом дані про кількість постраждалих різняться. Так, ДСНС повідомляла про 186 постраждалих, серед яких 23 дитини. А прокуратура писала про понад 200 постраждалих.

Нагадаємо, вудень 24 червня російські військові атакували ракетами Дніпропетровщину.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc