УкраїнаМобілізація студентів та викладачів: міністр освіти зробив заяву

Мобілізація студентів та викладачів: міністр освіти зробив заяву

Студентів, аспірантів, науковців, науково-педагогічних, педагогічних працівників, які мають право на відстрочку відповідно до закону «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» – не мобілізують.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на заяву міністра освіти і науки Оксена Лісового.

За словами міністра, жодних дискусій та обговорень з цього приводу на урядовому рівні не відбувається.

«Будь-які суперечності, які можуть виникати в підзаконних актах чи інших документах, ініційованих центральними органами виконавчої влади стосовно цього питання будуть врегульовуватися відповідно до чинного закону про мобілізацію», – зазначив він.

Нагадаємо, народний депутат Роман Грищук заявив, що у новій постанові Кабінету міністрів, яка набула чинності 16 січня, є певні неточності, які стосуються мобілізації викладачів та студентів.

Нардеп наголошує, що два ключові абзаци постанови викликають занепокоєння та потенційно суперечать закону про мобілізацію. Зазначається, що ця постанова встановлює обмежену відстрочку для студентів та аспірантів на один семестр, але не більше шести місяців. Відстрочка для науково-педагогічних працівників – до кінця навчального року.

Нагадаємо, повідомили, хто знову зможе отримати відстрочку у «Резерв+».

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc