Щодня ворог випускає десятки дронів-камікадзе, проте тепер росіяни скидають міни з «шахедів». Військові застерігають, що окупанти почали додавати спеціальні контейнери з боєприпасами до безпілотників, якими атакують українські регіони.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на радника міністра оборони України Сергія Бескрестнова (Флеш).
За його словами, один ударний безпілотник випускає по вісім мін.
«Щодня із частини “шахедів” скидають міни. По вісім штук з одного “шахеда”. Міни розміщені в круглих контейнерах під крилами», — заявив радник міністра.
Водночас він не зазначив, наскільки це нова технологія і як давно безпілотники вже скидають міни.


Радник міністра оприлюднив також відео, додавши, що «шахед» на ньому скинув міни за 50 кілометрів від російського кордону.
Нагадаємо, з’явилися фото з місця прильоту шахеда на Рівненщині.
