УкраїнаМіноборони кодифікувало та допустило до експлуатації 8 нових наземних роботизованих комплексів

Міноборони кодифікувало та допустило до експлуатації 8 нових наземних роботизованих комплексів

Вони оснащені сучасними системами звʼязку та передачі відео, здатні виконувати логістичні та спеціальні завдання, а також евакуювати поранених.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Міноборони.

Загалом з початку 2025 року до експлуатації допустили 40 наземних роботизованих комплексів українського виробництва.

Нагадаємо, Повітряні Сили розгромили штаб росіян в Олешках, ліквідувавши 25 загарбників.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc