Вони оснащені сучасними системами звʼязку та передачі відео, здатні виконувати логістичні та спеціальні завдання, а також евакуювати поранених.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Міноборони.
Загалом з початку 2025 року до експлуатації допустили 40 наземних роботизованих комплексів українського виробництва.
Нагадаємо, Повітряні Сили розгромили штаб росіян в Олешках, ліквідувавши 25 загарбників.
