Після отруєння гостей львівського ресторану «Китайський Привіт» у лікарні опинилися 70 людей. Станом на ранок 18 липня усі ці постраждалі, зокрема 9 дітей, перебувають в обласній інфекційній клінічній лікарні з симптомами гострої кишкової інфекції.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб.
Епідеміологічне розслідування встановило, що 14-15 липня вони відвідували один ресторан китайської кухні. У хворих спостерігалися характерні симптоми: підвищення температури, нудота, блювання, діарея, біль у животі та загальна слабкість. У двох випадках лабораторно підтверджено наявність Salmonella enteritidis — одного з небезпечних збудників харчових токсикоінфекцій.
Фахівці опитали всіх госпіталізованих і з’ясували, які продукти ті споживали. Встановлено, що 70 цих людей споживали десерт «Сінгапурський чізкейк».
У межах епідрозслідування відібрали 16 зразків продуктів, зокрема взяли проби питної води, а також обстежили персонал закладу. Напередодні в ресторані провели кінцеву дезінфекцію.
Нині джерело інфекції та фактори передачі встановлюють. Триває комплексна робота з локалізації та недопущення поширення захворюваності.
