У деяких містах і громадах України можуть скасувати комендантську годину. Відповідне рішення можуть прийняти зважаючи на надзвичайну ситуацію в енергетиці.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на вечірнє звернення президента України Володимира Зеленського.
Голова української держави зазначив, що він доручив переглянути правила для комендантської години.
«Під час надзвичайної ситуації можемо прибрати комендантську годину для частини міст і громад. Там, де безпекова ситуація це дозволяє, безумовно», – сказав президент.
За його словами, відповідні пропозиції мають представити чиновники Кабміну. Це рішення необхідне, щоб українці могли в будь-який час отримати всю необхідну допомогу і щоб бізнес міг планувати свою роботу більш раціонально.
Нагадаємо, сьогодні, 14 січня, за підсумками наради з надзвичайних обставин президент України Володимир Зеленський розповів, що було ухвалено рішення оголосити надзвичайну ситуацію в енергетиці.
