УкраїнаКанцлер Німеччини Шольц приїхав у Київ

Канцлер Німеччини Шольц приїхав у Київ

Сьогодні, у понеділок, 2 грудня канцлер Німеччини Олаф Шольц прибув до Києва з неоголошеним візитом.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Tagesschau.

Після прибуття він наголосив на своїй підтримці Україні у війні проти росіян.

«Україна може на нас покластися. Ми говоримо те, що робимо. І ми робимо те, що ми говоримо»  – написав він у X.

Під час візиту Шольц має намір зустрітись з президентом України Володимиром Зеленським. Тоді ж він озвучить про додаткове озброєння на 650 мільйонів євро, яке має бути поставлене в Україну в грудні.

Нагадаємо, раніше Шольц повідомив Зеленському деталі розмови з путіним.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc