УкраїнаКабмін звільнив Найєма з посади голови Держагентства відновлення

Кабмін звільнив Найєма з посади голови Держагентства відновлення

Кабінет міністрів ухвалив рішення про звільнення Мустафи Найєма з посади голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури.

Про це повідомляє пресслужба уряду.

«На своєму засіданні 18 червня Кабінет міністрів України ухвалив розпорядження про звільнення Найєма Мустафи-Масі з посади голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України», – йдеться в повідомленні.

Тимчасовим виконувачем обов’язків голови Держагентства призначено Романа Коменданта.

У своєму фейсбуці Найєм також написав, що уряд погодив рішення про його звільнення за власним бажанням. Він також зазначив, що пропрацював на посаді 505 днів.

Найєм був призначений на цю посаду в січні 2023 року. До цього він був заступником міністра інфраструктури. 10 червня 2024 року Найєм написав заяву про звільнення.

Нагадаємо, Володимир Зеленський звільнив шістьох своїх радників

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc