УкраїнаГенштаб підтвердив ураження нафтового терміналу росіян у Феодосії

Генштаб підтвердив ураження нафтового терміналу росіян у Феодосії

У ніч на 7 жовтня ЗСУ успішно вдарили по морському нафтовому терміналу росіян у  Феодосії.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Генштаб ЗСУ

«В районі об’єкту зафіксовано займання. Наслідки ураження уточнюються», – йдеться в дописі.

У Генштабі  нагадали, що Феодосійський термінал – найбільший у Криму за обсягами перевалки нафтопродуктів, які використовувалися, зокрема і для забезпечення потреб окупаційної армії рф.

Нагадаємо, ЗСУ знищили важливу для ворога станцію «Небо-М»

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc