УкраїнаГарні новини для вчителів повідомило Міносвіти 

Гарні новини для вчителів повідомило Міносвіти 

З 1 вересня доплата вчителям буде збільшена вдвічі.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на заяву заступника міністра освіти і науки Андрія Сташківа під час телемарафону сказав заступник міністра освіти і науки Андрій Сташків.

«З 1 вересня 2025 року доплата буде збільшена у два рази і буде становити 2600 гривень. Відповідно на руки вчителю буде видаватися мінімум 2000 гривень. Знову ж таки, якщо вчитель працює більше, ніж на ставку, ця доплата буде збільшена пропорційно», – сказав Сташків.

З 1 січня вчителі вже отримують доплати.

«Порядок виплати цієї надбавки передбачає, що мінімум буде нараховано 1300 грн, тобто на руки буде отримано вчителем 1000 гривень. І це не залежить від того, яке в нього навантаження. Але якщо вчитель працює більше, ніж на ставку, то, звичайно, що ця доплата буде збільшуватися, і буде збільшуватися пропорційно. Тобто якщо вчитель працює на 1,5 ставки, на руки буде отримувати 1500 гривень», – сказав Сташків.

Посадовець додав, що кошти на перше півріччя, тобто до кінця навчального року уже розподілені і є в територіальних громадах.

Нагадаємо, з 2025 року українські вчителі щомісяця отримуватимуть доплату до зарплати.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc