УкраїнаЕксмер Житомира отримав нову посаду

Ексмер Житомира отримав нову посаду

Ексмер Житомира Сергій Сухомлин став головою Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на представника уряду у Верховній Раді Тараса Мельничука.

Додамо, що на позачерговій сесії Житомирської міськради депутати проголосували за дострокове припинення повноважень Житомирського міського голови Сергія Сухомлина.

Нагадаємо, колишній міський голова зазначив, що мав намір йти в ЗСУ, пройшов ВЛК, але не отримав погодження від Генштабу, тому йому надійшла «інша пропозиція».

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc