УкраїнаДвоє прикордонників під час служби втікли до сусідньої країни

Двоє прикордонників під час служби втікли до сусідньої країни

На Закарпатті під час служби двоє прикордонників перейшли на територію сусідньої країни й не повернулись. Раніше вони вже двічі намагалися потрапити за кордон.

Суд оштрафував за це інспектора ДПСУ, який мав би проконтролювати по рації, де перебувають його колеги. Про це йдеться у рішенні суду.

Інспектор ДПСУ мав контролювати вихід на зв’язок прикордонного патруля кожні 30 хвилин. Однак він пропустив час контролю і цим скористалися для втечі за кордон двоє його колег.

Обвинувачений сказав, що тієї ночі не зміг вчасно зв’язатися з колегами через велике навантаження. Фізично запобігти втечі він теж не міг, бо перебував у підрозділі. Своєї провини черговий інспектор не визнавав.

У постанові суду вказано, що інспектор зробив записи про зв’язок із патрулем у робочому зошиті прикордонного наряду, хоча насправді зв’язку не було. Йому призначили штраф розміром 17 тисяч гривень.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc