УкраїнаДвоє посадовців завдали збитків державі у понад 450 мільйонів гривень

Двоє посадовців завдали збитків державі у понад 450 мільйонів гривень

Двоє колишніх директорів комунального підприємства Полтавщини причетні до незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Нацполіцію.

Фігуранти, очолюючи підприємство у різні періоди, без спеціальних дозволів на користування надрами та водокористування здійснили видобування підземних вод загальним об’ємом понад 300 тисяч кубометрів з артезіанських свердловин.

На підставі зібраних доказів їм повідомили про підозру. Їм загрожує до восьми років позбавлення волі.

Нагадаємо, СБУ та НАБУ викрили топчиновників Мін’юсту на розкраданні понад 10 млн гривень.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc