Двоє колишніх директорів комунального підприємства Полтавщини причетні до незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Нацполіцію.
Фігуранти, очолюючи підприємство у різні періоди, без спеціальних дозволів на користування надрами та водокористування здійснили видобування підземних вод загальним об’ємом понад 300 тисяч кубометрів з артезіанських свердловин.
На підставі зібраних доказів їм повідомили про підозру. Їм загрожує до восьми років позбавлення волі.
Нагадаємо, СБУ та НАБУ викрили топчиновників Мін’юсту на розкраданні понад 10 млн гривень.
