УкраїнаДвох журналістів повернули із російського полону

Двох журналістів повернули із російського полону

Сьогодні, 30 грудня із російського полону повернули 189 українців, серед них – двох журналістів.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Комітету Верховної Ради зі свободи слова Ярослава Юрчишина.

Мова йде про Романа Борща і Олександра Гуділіна.

Захисник Маріуполя Роман Борщ повернувся додому після 33 місяців російського полону. Роман був комбатантом із досвідом роботи в медіа, оборонцем Маріуполя.

«Раніше не раз говорив про важливість повернення журналістів із російського полону, зокрема Романа, і врешті це сталося», – зазначив Юрчишин.

Медійник-комбатант Гуділін теж був захисником Маріуполя, додав нардеп.

Нагадаємо, у передостанній день 2024 року додому повернули, зокрема, захисників «Азовсталі» та Маріуполя, ЧАЕС, острова Зміїного, а також бійців із різних напрямків фронту.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc