УкраїнаДві ГЕС виведено з експлуатації

Дві ГЕС виведено з експлуатації

Під час ранкових обстрілів нашої критичної інфраструктури 8 травня, значних уражень було завдано і обʼєктам гідроенергетики.

Про це повідомляє Укргідроенерго.

Ворог продовжує масовано атакувати і знищувати енергетичну інфраструктуру України, завдаючи руйнівних цілеспрямованих ударів.

На сьогодні вся гідрогенерація зазнала нищівних пошкоджень. Знищене обладнання потребує чималих зусиль для ремонту, відновлення і значних фінансових коштів.

Нагадаємо, вчора росія вчергове атакувала наші енергетичні об’єкти.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc