УкраїнаДругий етап обміну полоненими: Україна повернула поранених і хворих воїнів

Другий етап обміну полоненими: Україна повернула поранених і хворих воїнів

10 червня Україна та росія продовжили обмін полоненими, про який домовилися під час другого раунду перемовин у Стамбулі. Додому повернулася ще одна група українських військових — важкопоранені та хворі.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на президента України Володимира Зеленсього.

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими повідомив, що серед визволених — солдати, сержанти та офіцери Військово-морських Сил, Сухопутних військ, Територіальної оборони, Десантно-штурмових сил, Сил безпілотних систем, Прикордонної служби, Нацгвардії та Державної спеціальної служби транспорту.

Деякі з них провели у неволі понад три років. Усі військові мають важкі поранення та тяжкі хвороби: ампутовані кінцівки, проблеми із зором, абсцеси, інфекції, травми, осколкові поранення, хронічні хвороби, а також гепатит та туберкульоз.

IMG_20250610_174031_799

IMG_20250610_174034_193

IMG_20250610_174037_372

IMG_20250610_174042_243

IMG_20250610_174046_402

IMG_20250610_174052_268

Нагадаємо, напередодні Україна повернула першу групу військових віком до 25 років. Точну кількість повернутих військових не називали.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc