Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з керівником Офісу президента Андрієм Єрмаком та секретарем РНБО Рустемом Умєровим. Вони обговорили переговорний трек, а саме – виконання домовленостей зустрічей з російською стороною в Стамбулі та підготовку нової зустрічі. А також про домовленість щодо обміну полонених.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на тг-канал В. Зеленського.
«Серед ключових питань – продовження обмінів військовополоненими. Є домовленість про обмін 1200 людей, триває робота над списками. Секретар РНБО доповів про комунікацію з російським представником», – зазначив президент.
Зеленський додав, що Україна також працює, щоб розблокувати повернення цивільних, з’ясовують дані по кожному прізвищу. Єрмак доповів про взаємодію з ключовими партнерами, зокрема контакти з американською стороною, та про зусилля для повернення дітей, які були викрадені й вивезені в росію.
Нагадаємо, Україна і росія, 23 липня, провели черговий етап обміну полоненими.
