УкраїнаДо Києва приїхала спікерка Сейму Латвії Дайга Мієріні

До Києва приїхала спікерка Сейму Латвії Дайга Мієріні

До столиці з офіційним візитом прибула спікерка латвійського парламенту Дайга Мієріні.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на заступницю голови Верховної Ради Олену Кондратюк.

«Це черговий важливий візит для розвитку міжпарламентського співробітництва та свідчення підтримки українсько-латвійських відносин», – написала Кондратюк у фейсбуці і опублікувала відео зустрічі.

За її словами, у латвійської делегації запланована низка зустрічей з українською владою та представниками навчальних і реабілітаційних центрів для військових.

Нагадаємо, до України приїхав міністр оборони Німеччини Пісторіус.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc