УкраїнаЧи вимикатимуть взимку світло

Чи вимикатимуть взимку світло

Взимку українцям не вимикатимуть світло повністю або частково якщо на вулиці буде температура повітря від нуля градусів і вище, а також при збереженні температури мінус 10−15 градусів протягом трьох діб.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Інтерфакс-Україна.

В.о. голови правління НЕК Укренерго Олексій Брехт під час виїзного засідання комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Верховної Ради у Львові, такі обмеження еквівалентні одній черзі графіків погодинних відключень (4 годин на добу).

Він також зазначив, що якщо протягом трьох і більше діб буде 10−15 градусів морозу, то дефіцит потужності в об’єднаній енергосистемі може становити 2−2,5 тис. МВт. Це еквівалентно двом чергам відключень упродовж 8 годин.

Брехт зауважив, що, згідно з оновленим енергетичним балансом системного оператора на осінньо-зимовий період 2024−2025 років, очікуються незначні обмеження електроенергії лише протягом трьох місяців: у грудні-лютому.

Нагадаємо, у Карпатах вже випало 13 сантиметрів снігу

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc