УкраїнаЧи складатимуть школярі ДПА?

Чи складатимуть школярі ДПА?

Державну підсумкову атестацію (ДПА) у 4, 9 та 11 класах відновлювати не будуть. Також Верховна Рада схвалила проведення Національного мультипредметного тесту (НМТ) у 2025 році.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на народних депутатів Олексія Гончаренко та Ярослава Железняка.

Традиційно, щоб вступити до вишів школярі мають скласти іспити з чотирьох предметів. Три з них є обов’язковими — це «Українська мова», «Математика», «Історія України».

Також один предмет буде на вибір: «Іноземна мова», «Біологія», «Географія», «Фізика», «Хімія» чи «Українська література».

Додамо, що НМТ складатимуть лише ті з випускників, хто вступає до вищих навчальних закладів.

Нагадаємо, де на Рівненщині вже є безкоштовне харчування учнів

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc