УкраїнаЧоловік, який стріляв у патрульних в Одесі загинув: деталі

Чоловік, який стріляв у патрульних в Одесі загинув: деталі

Чоловік, який стріляв у патрульних в Одесі, загинув під час затримання. Він не йшов на контакт із перемовником і під час спецоперації застосував зброю проти бійців підрозділу КОРД.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Національну поліцію.

У поліції повідомили, що застосування сили проти стрільця було вимушеним – для припинення загрози життю правоохоронців.

Для затримання стрільця в області було введено спеціальну поліцейську операцію. Протягом кількох годин поліцейські встановили місце перебування фігуранта: він переховувався у недобудові. Під час перемовин чоловік з третього поверху почав стріляти по поліцейських, у відповідь бійці КОРД також відкрили вогонь. Фігурант загинув.

Поранені патрульні
Фото – Нацполіція
Стріляв у патрульних
Фото – Нацполіція
Стрілець загинув одеса
Фото – Нацполіція

Про подію повідомлено ДБР та прокуратуру.

До слова, 45-річний одесит перебував у розшуку за порушення правил військового обліку. Під час перевірки документів він почав стріляти з автомата у поліцейських і втік на авто.

Нагадаємо, теракт у Бучі: серед поранених 2-є поліцейських.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc