УкраїнаЧоловік викликав поліцейських, бо не мав з ким випити чаю

Чоловік викликав поліцейських, бо не мав з ким випити чаю

У Борисполі чоловік повідомив правоохоронцям, що хоче вчинити  самогубство. Проте, виклик був хибним — заявнику просто стало сумно, і він дуже хотів випити чаю з поліцейськими.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на патрульну поліцію Борисполя.

Правоохоронці просять викликати спецслужби лише за потреби. Через подібні виклики, інспектори зможуть не встигнути надати допомогу, тим, хто дійсно цього потребує.

Додамо, за хибний виклик спецслужб передбачений штраф від 850 до 3400 гривень. Чи загрожує штраф самотньому 41-річному чоловіку, який їх викликав, патрульн не уточнили.

Нагадаємо, жінці з Рівненщини стало сумно і вона повідомила до поліції про «зґвалтування».

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc