УкраїнаЧерез посадовця лісгоспу держава понесла збитки на понад 55 мільйонів гривень

Через посадовця лісгоспу держава понесла збитки на понад 55 мільйонів гривень

Завершили досудове розслідування щодо лісничого Лазещинського лісництва у Закарпатської області. Через його службову недбалість було незаконно зрубано 3,5 тис. дерев різних порід на майже 56 млн гривень.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на ДБР.

Посадовець достеменно знав про нелегальні вирубки на ділянці відповідальності, однак не вжив жодних заходів щодо припинення незаконних дій: не доповідав про це керівництву, не проводив службових перевірок та не складав актів про порушення, а також не проінформував правоохоронні органи.

Внаслідок такої кричущої бездіяльності лісничого, зловмисники зрубали понад 3 тис. 380 дерев на території двох обходів Лазещинського лісництва. Загальна сума збитків, завданих державі, становить понад 55,8 млн гривень.

Нагадаємо, у Рівному судили зловмисника, який ошукав військового на майже мільйон гривень.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc