російські війська вночі завдали удару по Кіровоградщині, під прицілом — об’єкти критичної інфраструктури. Внаслідок обстрілу у темряві опинилися 19 населених пунктів області.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на главу Кіровоградської ОВА Андрія Райковича.
Голова Кіровоградської ОВА Андрій Райкович повідомив, що атака відбулася на території Новоукраїнського району. Попередньо, обійшлося без жертв.
Наразі фахівці працюють над відновленням електропостачання та ліквідацією наслідків ворожого удару.
Нагадаємо, минулої ночі росіяни атакували ударним безпілотником залізничну станцію на Сумщині.
